V roku 2016 sme vyskúšali kvôli situácii vo svete opäť Chorvátsko. Mali sme s manželom luxusnejší hotel, ktorý nám doporučili v Riatoure, a bola som prekvapená, ako sa úroveň služieb za niekoľko rokov zvýšila. Kvitujem, že v cestovke vedia, čo predávajú - nie je to na slepo z katalógu, človeka tak nečaká nepríjemné prekvapenie.

Vierka, Beluša

S Riatourom som bola v Chorvátsku veľa sezón. Cením si, že pracovníci koncelárie poznajú ponúkané destinácie, v priebehu sezóny ich viac krát navštívia a vedia tak doporučiť miesto podľa želania. A sto ľudí - sto chutí.

Dušan, Púchov

Do Chorvátska chodím s deťmi každoročne a Riatour môžem len doporučiť. Vždy mi poradí ubytovanie odpovedajúce našim požiadavkám. Od blízkosti pláže kvôli deťom až po kľudnejšiu lokalitu mimo plážového ruchu.

Natália, Považská Bystrica

Konečne po dlhšej pracovnej vyťaženosti som si našiel čas na dovolenku a zostávalo len vybrať destináciu, kam sa s celou rodinou vybrať. Navštívil som Riatour CK v Púchove, kde mi radi poradili a pomohli nájsť vhodnú ponuku. Celá dovolenka prebehla podľa očakávaní a zostalo nám mnôžstvo krásnych spomienok.

Ľubomír, Lazy pod Makytou

Radšej katalóg?

Listujete radšej papierovým katalógom? Zastavte sa poň na našej pobočke. Kým sa stretneme, môžete si ho prelistovať alebo pozrieť v PDF formáte.

Poradíme Vám?

Nezdráhajte sa nám zavolať. Radi Vám nezáväzne pomôžeme s výberom Vašej dovolenky.

0905 207 852 (denne 9.00 - 18.00) alebo

Covid opatrenia podľa krajín

Prehľadná aktuálna tabuľka podľa destinácie zájazdu - čo je potrebné pri vstupe aj pri návrate na Slovensko.

Dovolenka na isto

Posledné dva roky lockdownov a obmedzení zmenili pohľad na Last minute. Stačí jedna letecká výluka a Chorvátsko praská vo švíkoch. Rezervujte si letnú dovolenku 2022 v predstihu, len so zálohou 50€. Tú vám kedykoľvek vrátime, pokiaľ sa situácia zmení do konca apríla. Bližšie informácie poskytneme priamo v CK Riatour.