Kontakt

RIATOUR Púchov

Moyzesova 1744
020 01 Púchov

+421 905 207 852

Otváracia doba

Po - Pia: 09:00 - 17:00
So: 09:00 - 12:00 (júl-august)
Ne
: zatvorené

 

Rezervácie

Pri osobnej návšteve, alebo telefonickom kontakte Vám naši pracovníci poradia a pomôžu pri výbere dovolenky. Dovolenku si môžete objednať aj prostrednísctvom internetu a na Vaše otázky a žiadané informácie Vám obratom odpovieme prostredníctvom elektronickej pošty. Produkty z nášho katalógu predávajú partnerské CK. V našich pobočkách si môžete rezervovať dovolenku zo všetkých katalógov slovenských CK podľa podmienok a zliav, ktoré sú uvedené v katalógoch.

Elektronická rezervácia

  1. Pri rezervácií elektronickou poštou Vám bude k zľave za skorý nákup pripočítaná zľava 2 %, ktorá platí len pre rezervácie spracované klientom.
  2. Ak ste držiteľom klubovej karty, k zľave uvedenej na klubovej karte Vám bude pripočítaná zľava 2 %, ak už nie sú v platnosti zľavy za skorý nákup.
  3. Na ponuky LAST MINUTE sa nepripočitávajú zľavy.
  4. Prosíme o vyplnenie Vašej požiadavky v základom formulári, elektronické rezervácie a my Vám zašleme kalkuláciu zájazdu so zmluvou a podmienkami. Ak požadovaná kapacita už nebude voľná, urobíme Vám náhradnú ponuku.

Ako si jednoducho a rýchlo kúpiť zájazd cez internet?

Na našej stránke www.riatourck.sk si vyhľadáte časť ON LINE KALKULÁCIA ZÁJAZDU a postupujete nasledovne:

  1. vyberiete si destináciu
  2. vyberiete si hotel alebo apartmán
  3. zvoľte typ dopravy autobusom alebo autom
  4. zvoľte termín

Potom už zadávate počet dospelých osôb a detí, dporúčané príplatky a nakoniec zadáte vypočítať cenu. obrazí sa Vám kalkulácia zájazdu, kde v dolnej časti máte možnosť vytlačiť alkuláciu, spraviť nezáväznú rezerváciu alebo záväznú objednávku zájazdu. On line zľaa sa nevzťahuje na ponuky LAst Minute a špeciálnu zľavu.

190710_sobota
kontakt_3449
kontakt_4661
kontakt_4662