Úvod - Zľavy

Dieťa zdarma  

Dieťa s ubytovaním a stravou zdarma.

Ponuka platí pre jedno dieťa na prístelke ubytované s 2 dospelými osobami pri záväznej rezervácii do 31. marca. Dieťa má zdarma ubytovanie, polpenziu a dopravu. Zľavy sa vzťahujú na hotely Alba, Adriatic, Rivijera, Biokovka, Slavija, Minerva, Podgorka, Nano, Laguna, penzion Knezovič, hotelový komplex Alem. Uvedená zľava platí len pre vybrané termíny (dieťa platí len komplexné cestovné poistenie).

Dieťa zdarma  

  Zľava poskytnutá všetkým klientom do 31.marca.

7 nocí za cenu 6  

  Vo vybraných zariadeniach platíte len 6 nocí a dostanete 7.

 First minute  

 First minute zľava do 31. marca.

First minute zľava platí pre každého klienta pri kúpe zájazdu do 1. apríla. Zľavy platia na vyznačené zájazdy organizované CK RIATOUR s.r.o. v aktuálnom roku pri uhradení zálohy 50 % do 1. apríla. Výška zľavy sa počíta zo základnej ceny zájazdu uvedenej v katalógu, ku ktorej vám môžeme poskytnúť +2% vernostnú zľavu a +3% dodatočnú zľavu pri úhrade zájazdu do 1. apríla.

Neustále aktualizujeme ceny posledných miest dovoleniek v blížiacich sa dňoch.

 Nápoje v cene  

 Zariadenia, ktoré majú k polpenzii nápoje v cene.

 Špeciálna zľava  

 Na vybrané hotely pri 100% úhrade.

Platí na vybrané hotely a apartmány pri 100 % úhrade do 29. februára, alebo do 31. marca, 15. apríla a 30. apríla, ku ktorej nie je možné pripočítať žiadnu ďalšiu zľavu. Dátum platnosti zľavy je uvedený pri jednotlivých hoteloch a apartmánoch v cenovej tabuľke.

 All inclusive    

 Vybrané hotely so stravovaním All inclusive.

Rodinné izby   

  Možnosť ubytovania rodiny s 2 alebo 3 deťmi

Vernostná zľava 2%

Od 2. apríla poskytneme zľavu 5 % z katalógovej ceny zájazdu ak klient využil našej služby po druhýkrát, 7 % pri využití služieb po tretí krát a 10 % pri využití služieb viac ako tri krát. Vernostnú zľavu nie je možné využívať pri ponukách last minute, first minute, špeciálnej cene a pri špeciálnom bonuse.

Dodatočná zľava 3 %

V prípade zaplatenia 100% ceny zájazdu priamo pri objednávke zájazdu Vám poskytneme navyše k ostatným zľavám 3 % zľavu zo základnej ceny zájazdu pri úhrade celej ceny zájazdu do 1. apríla.

Špeciálny bonus 10 %

Platí pre vybrané hotely označené príslušným piktogramom do 1. apríla.

Rezervujte online a získajte zľavu 2 %

Ako si jednoducho a rýchlo kúpiť zájazd cez internet? Na našej stránke www.riatourck.sk si vyhľadáte časť ON LINE KALKULÁ- CIA ZÁJAZDU a postupujete nasledovne:
  1. vyberte si destináciu
  2. vyberte si hotel alebo apartmán
  3. zvoľte typ dopravy autobusom alebo autom
  4. zvoľte termín

Potom už zadávate počet dospelých osôb a detí, odporúčané príplatky, nepovinné príplatky a na koniec zadáte vypočítať cenu. Zobrazí sa Vám kalkulácia zájazdu, kde v dolnej časti máte možnosť vytlačiť kalkuláciu, spraviť nezáväznú rezerváciu zájazdu alebo záväznú objednávku zájazdu. On-line zľava sa nevzťahuje na ponuky Last Minute a super zľava.

Darčekové poukážky

CK Riatour pripravila darčekové poukážky v ľubovolných hodnotách, ktoré môžete darovať k rôznym jubileám a sviatočným príležitostiam.
Dokument: